Filip Škorpík

Polovina závodů za námi.

 


1. závod Cheb. Rovnýma nohama do závodů. Bez jediného tréninku. Projevuje se pauza od loňského roku, loňské pneumatiky v pátečních trénincích, to že ostatní už mají ledacos naježděné. I tak se daří vyhrát měřený tréning. 1. jízda 3. místo , 2. Jízda – voda 3. místo, Superfinále 3. místo. Bedna – úspěch na začátek.
2. závod Vysoké Mýto. V podstatě domácí trať. Hodně očekávání. Opět vítězství v měřáku. 1. jizda – potvrzen měřák 1 místo. 2. jízda –pohroma nepodařilo se před jízdou nastartovat, zdržení s výměnou cívky – pozdě v UP a místo startu z jedničky start z posledního místa. Nakonec 5. místo. Ještě jedno kolo a bylo by třetí. Skvělá zábava - hodně předjíždění. Superfinále. Od startu až 3 zatáčky před cílem suverénně první místo s obrovským náskokem. Těsně pře cílem dojet okolista a zkrat při jeho předjetí, hodiny a propad na 2. místo.
3. závod Písek. Nejméně milovaná trať. Zvlášť po loňské návštěvě nemocnice po bouračce v plné palbě. Nervozita. Měřák - v posledním kole to dalo již potřetí na nejlepší čas. Paráda ještě nikdo jiný měřák nevyhrál. 1. jízda pořadí jak na houpačce, nakonec hurá 1. místo. 2. jízda a druhé místo. Proč mi o kolo rošťáci zkrátili závod , já měl připravený útok do posledního kola a najednou šachovnicový prapor. Superfinále. Odstartováno na jedna, pak dlouho dvojka. V předposledním kole připravený útok – zpět na jedničku. Poslední kolo – chyba při bránění , následná kolize a zase hodiny v posledním kole. Tentokrát propad až na 6. místo.
Celkově v polovině seriálu 1. místo. Před námi min dva oblíbené okruhy Wakáč a Třinec – bojujeme o celkové vítězství.
Co říká trenér : Jezdí jen jeden domácí seriál chybí zkušenosti.

Fotogalerie

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Václav Chaloupka

Kanoistika

Roman Durdis

Silniční závody motocyklů

Monika Špačková

Fitness, kondicni-posilovani, kulturistika, trx

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete