Eliška Gregorová

Biografie

Jmenuji se Eliška Gregorová a před třemi lety jsem objevila triatlon, který mě pohltil. Ve svých 18 letech jsem se začala učit plavat kraul a ostatní plavecké styly. Chvíli na to jsem začala s triatlonem, jako takovým. V 19 letech jsem dokončila svého prvního polovičního Ironama v ženách 3., v kategorii 1. (Doksyrace 2018). Rok na to jsem závodila na dvou polovičních Ironamanech Hamrman – 3. v ženách, 1. v kategorii, Doksyrace – 2. v ženách, 1. v kategorii. Letos jsem závodila zatím na jedné poloviční Ironmanské trati – Hamrman – v ženách i kategorii 1.
1. 8. 2020 Byl den mojí velké premiéry Ironmana – Slovakman. Dokončila jsem ho v čase 9:54:47. Slovakman je Mistrovství České republiky – skončila jsem 3. v ženách a jsem mistryně České republiky do 24 let.
Před triatlonem jsem vyzkoušela pár sportů – aerobic, hasiči, koně, psi – agility, dogfrisbee, dogdancing, běh se psem. Žádný z těchto sportů jsem nedělala na nějaké vysoké úrovni, spíš jen pro radost a popř příležitostné závody.
Mimo tyto „delší“ distance závodím ve sprint, olympijském triatlonu. Narodila jsem se, jako vytrvalec, táhne mě to k delším distancím.

Výsledky zde – http://czechtriseries.cz/racer/details/49092?returnUrl=%2Fresults%2Fcategory%2F88%3FraceId%3D3495%26gender%3DF%26trackId%3D7930%26returnUrl%3D%252Fresults%252Frace%252F3495

Napsali o mně

Článek - Atletický oddíl TJ LIAZ Jablonec n/N.

České tituly v dlouhém triatlonu získali Řenč a Křivánková - BezvaBĚH.cz

https://www.bezvabeh.cz/clanek/6812-ceske-tituly-v-dlouhem-triatlonu-ziskali-renc-a-krivankova

Mistry v dlouhém duatlonu jsou Veronika Andrlová a Petr Soukup

Poslední díl seriálu Czechman Tour obstaral v sobotu Klasik Duatlon Příbram. Za téměř ideálního počasí se na start hlavního závodu postavila necelá stovka duatlonistů. Papírové předpoklady potvrdili Petr Soukup s Veronikou Andrlovou, oba na profilově nenáročné trati nenašli přemožitele. Soukup si současně zajistil vítězství v sérii.

VÍT SVOZIL A ELIŠKA GREGOROVÁ OVLÁDLI NANOSILVER EPIC3CHALLENGE 2019

Po nešťastné páteční alergické reakci na vosí bodnutí těsně před začátkem závodu se Jakub Powada objevil na startu sobotní druhé etapy, kterou s náskokem 39 sekund na druhého Petra Cívelu vyhrál. Eliška Gregorová potvrdila své prvenství z první etapy a do nedělní finálové stíhačky vstupovala s náskokem více než 8 minut na druhou Veroniku Rosovou. V neděli ráno proběhla porada organizátorů s TOP 5 mužskými závodníky, jejíž výsledkem bylo zařazení Jakuba Powady do celé série s tím, že mu byl udělen časový handicap 12 a půl minuty jako kompenzace páteční neúčasti. Do třetí etapy tak favorit závodu startoval s velkou ztrátou na čelo a bylo otázkou, kolik se mu podaří umazat. Na zajímavou podívanou tak bylo zaděláno.

Kotopulu, Vabroušek, Pavlíčková a Minařík sbírali triatlonové triumfy

Ironmani Helena Kotopulu a Petr Vabroušek byli úspěšní v závodu Doksy Race 2018. Vabroušek navíc společně s Tomášem Martínkem vyhrál finálový podnik ze série Swim Czech Run Tour. Zajímavé závody se konaly v Hulíně, Dolní Lhotě a Podkopné Lhotě. Těmi letošní triatlonová sezona ve Zlínském kraji skončila.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Lukáš Petrůj

Kulturistika, powerlifting

Eliška Gregorová

Triatlon

Marek Šílený

Bojové sporty, box, k-1, kickbox, thaibox

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete