DFK Lužkovice-Želechovice

Biografie

Na podzim roku 2012 přišlo za naším trenérem Karlem Dolinou a jednou z hráček Marií Uhlířovou vedení klubu z Lužkovic s nabídkou založit ženský tým. Proto oba ukončili angažmá v divizní Březnici a od ledna 2013 je náš celek oficiálním členem fotbalového svazu. V letním období trénujeme 2x týdně na hřišti v Lužkovicích. V zimě trénujeme 3x týdně, a to 2x ve venkovních podmínkách a 1x v tělocvičně na ZŠ v Želechovicích nad Dřevnicí. Během 4 let co působíme, se u nás vystřídalo přes 45 hráček. Aktuálně máme v seznamu přes 25 hráček. Trénink obvykle absolvuje kolem 15 – 20 hráček. V prvních fázích jsme jen trénovali, poté jsme se přihlásili do soutěže. Každým rokem nastupujeme v Krajském přeboru žen. První sezónu jsme zahájili v roce 2013/2014, kdy jsme teprve zkoušeli, jak vše bude fungovat a budoval se tým. V další sezóně 2014/2015 jsme si dali jasný cíl umístit se alespoň do 3. místa. Po podzimu jsme byli až na 6. místě, ale svou pílí a stíhací jízdou, kterou jsme v jarní sezóně zahájili, jsme celou soutěž vyhráli. V sezóně 2015/2016 jsme se umístili na krásném třetím místě a nyní v sezóně 2016/2017 opět bojujeme o titul. Patří nám 2. místo a stíháme Brumov, kterému momentálně patří 1. místo.

Napsali o mně

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Fotbalový KP žen Uherský Brod - Brumov

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Těžce vybojované divizní vítězství Holešovských holek v Kostelci na Hané a pouze dva odehrané duely v krajském přeboru orámovaly víkendové ženské fotbalové duely.

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Region – Povinné divizní vítězství Holešovských holek nad Podivínem a předpokládané výhry favoritů v krajském přeboru charakterizovaly víkendové duely regionálních ženských fotbalových klubů.

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

fotbal ženy Nezdenice - Brumov

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Region – Velkou tradici ve Zlínkém kraji má ženský fotbal. V divizi se v jarní části sezony daří celku Holešovských holek, který v neděli rozstřílel největšího rivala v souboji o první příčku v soutěži Nové sady. O víkendu začnou deseti týmům odvety i v krajském přeboru.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Libor Šindler

Silniční závody motocyklů

Eliška Šafrová

Horolezectví, lukostrelba, plavani

H & H racing

Rallye

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete