David Loukotka

Biografie

Ahoj
Jmenuji se David Loukotka z Kralup nad Vltavou a reprezentuji Českou republiku v závodech rychlostních motorových lodí neboli Hydro GP (seriál mistrovství světa a Evropy).
Hydro GP je u nás velmi ojedinělý sport a proto vždy přiláká spousty, jak televizních diváků, tak diváků na břehu řek při exhibicích či závodech.
Kategorii které se já věnuji se jmenuje F250 a F350 .Jezdec v lodi leží hlavou do předu na břiše.Maximální rychlost které dosahujeme se blíží k hranici 180 km/h.
Od mala jsem snil že budu závodit a že se stanu mistrem světa a Evropy.Evropu jsme letos pokořili a jak se řiká s jídlem roste chuť ,tak teď chceme i ten světový titul.
V závodní sezóně 2017 máme v plánu startovat v seriálu mistrovství Evropy a světa v kategoriích F250 a F350 . Celkově jde o 8 závodů (3x ITA,1x POL,1x LAT,1x HUN,1x UKR,1x CZE).
Jako všechny sporty co se dělají na maximum tak i my se neobejdeme bez partnerů.
Tímto nabízím spolupráci formou marketingu, reklamy nebo sponzoringu. Můžeme obohatit Vaše účasti na veletrzích, marketingových projektů či prezentačních akcí a to přítomností závodního speciálu(viz.příloha), který je velkým lákadlem lidí tudíž účinným nástrojem reklamy. Fotografie závodního speciálu jsou vhodné pro výrobu kalendářů či dalších propagačních materiálů firmy. Dále můžeme umístit Vaše logo společnosti na závodní speciál, který sledují diváci na závodech nebo v TV vysílání. Lze jej umístit na doprovodné auto a vlek, který za sezonu najezdí 20 000km po Evropě, na velkoplošný stan, závodní kombinézu, helmu nebo teamové oblečení. Zmínky o Vaší společnosti mohu být zařazeny na oficiálních Facebookových stránkách, Instagramu, Youtube, Twitteru,WWW a sdělovacích prostředcích jako jsou tisk a média.

Napsali o mně

Brno má šampiona v závodech motorových člunů, Loukotka je mistr Evropy

Brno – Už od šedesátých let minulého století se v Brně píše historie závodů motorových vodních člunů. A v současnosti pozvedá renomé místních závodníků David Loukotka. Jezdec týmu Delfín Brno se stal o víkendu mistrem Evropy v kategorii F-350.

Adrenalin na vodě. Česko má vicemistra Evropy

"Je to splněný sen," říká závodník na rychlostních člunech David Loukotka, který má za sebou jeden z nejúspěšnějších víkendů své zajímavé kariéry....

Mistrovství světa a Evropy motorových člunů: Medaile visely pro Čechy vysoko

Jedovnice – Několik medailových nadějí měla česká reprezentace o víkendu v Jedovnicích při mistrovství světa a Evropy motorových člunů. Na stupně vítězů však nakonec nevystoupal nikdo.

Z Čechů se na Labi prosadil jen Loukotka

Roudnice n. L. – Kdo přišel o víkendu na nábřeží k Labi mezi Roudnicí a Dobříní, určitě neprohloupil.

MotorbootWelt | Berichte | David Loutkotka in der IDM O-350

10 otázek pro… David Loukotka

Pro dnešní den jsme si připravili další rozhovor a tentokrát trošku z jiné branže, než jste u nás zvyklí. :-) Tentokrát David Loukotka! :-) takže čtěte ! Jméno: David Loukotka Přezdívka: Louky kategorie: F250 / F350 start č.: 760 stroj...

FORMULE NA VODĚ - Zlončická drbna

Loukotka.jpg Řev motorů, vůně paliva, rychlost beroucí dech. Co vám to připomíná? Moto GP,

Pražskou náplavku bavila exhibice extrémních sportů

Létající muži nad hladinou, exhibice závodních speciálů i kajutových lodí. Výstava Lodě na vodě již posedmé ovládla břehy Vltavy v centru Prahy. Náplavku zaplnili vystavovatelé z celého světa a přilákali stovky lidí. Návštěvníky bavila hlavně přehlídka extrémních sportů.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Pavel Zázvorka

Enduro

Tereza Pištěkova

Cheerleading

Ondřej Petiška

Běh, beh-na-lyzich, cyklistika, triatlon

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete