Daniel Trýzna

Biografie

Jmenuji se Daniel Trýzna a jsem reprezentant v terénním triatlonu.
Jako malý jsem začal s méně známým sportem jménem canicross (běh se psem). I když jsem se v canicrossu stal v roce 2005 juniorským mistrem světa, zvažoval jsem přechod k prestižnější atletice. Poté, když přišla nabídka z pražské Dukly, neváhal jsem a začal trénovat na tratích 200 a 400 metrů. Bohužel jsem neměl podporu ze strany rodiny a tak jsem byl nucen ukončit svou atletickou „kariéru“.
Protože mým celoživotním snem je profesionální sport, vložil jsem své naděje do terénního triatlonu. Hned během první sezony jsem se umístil na 3. místě v celkovém pořadí Českého poháru. Má druhá sezóna byla už o třídu lepší, když se mi povedlo vyhrát celkové pořadí českého ale i evropského poháru v terénním triatlonu. Také jsem se dostal na mistrovství světa a na Havaji jsem obsadil 10.místo. Letošní 3. sezóna je pro mě moc těžká, protože i když jsem stále student, jsem nucen bydlet sám. Řeším tak finanční problémy a absenci trenéra i vlastního kola. Účastnil jsem se ME, tentokrát už mezi elitními muži, a i na kole z půjčovny jsem se umístil na 15. místě.

Napsali o mně

Talent? Spíše tvrdý trénink! Sport je pro mě úplně všechno

Benešov nad Ploučnicí - Rodák z Benešova nad Ploučnicí přičichl k terénnímu triatlonu. Účastník mistrovství světa aktuálně ale stále nezahájil sezónu.

Děčínský mushing má o budoucnost postaráno

Děčín – Děčínský mushing, nebo chcete–li závody se psím spřežením, a to v jakékoli kombinaci, má o budoucnost postaráno.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Tomáš Kašpar

Kulturistika

Tereza Novotná

Cyklistika, freeskiing, lyzovani

Zbyněk Bartoš

Quad

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete