Balestra – profesionální šerm

Biografie

Šermířsko – kaskadérský spolek Balestra aktivně vystupuje ve střední Evropě od roku 2008. Jeho členové odehráli více jak 500 představení v Čechách, Polsku, Slovensku, Německu, Holandsku, Rakousku, Itálii a Rusku.
Kromě jevištního boje se členové Balestry věnují i natáčení bojových a kaskadérských scén pro film. Můžete je vidět například v seriálu Mušketýři (BBC), Inferno, Underworld V., českých filmech Jan Hus nebo Karel IV.; a v mnoha dalších.
Balestra je oceňována nejen mezi diváky, ale i šermířskou veřejností. V roce 2014 se umístila na 1. místě na Festivalu bojovníků v Housově Mlýně. V tomtéž roce zaujala 3. místo na šermířském festivalu Kurovický Mortschlag. V roce 2016 si šermíři odvezli z Festivalu bojovníků druhé místo.
Doposud největší úspěch své historie slavila Balestra v roce 2016, kdy na Světovém šampionátu v Kolomne (World Championship in Artistic Fencing, RUS) obsadila fantastické 2. místo v kategorii antique a její členové se stali Mistry Světa v kategorii duel – new times.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Lukáš Szilágyi

Box, kaskader, kung-fu

Lukáš Joukal

Biatlon

Daniel Trýzna

Triatlon

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete