https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://demokipiv2.perpusnas.go.id/slot-gacor/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88
Aneta Morysková | Czech Sport Guru Aneta Morysková | Czech Sport Guru

Aneta Morysková

Biografie

Datum narození: 19.9.1992
Sportovní disciplína: Skok o tyči

Ve volné čase se věnuji horolezení, softballu, inline bruslení, snowboardingu, basketu, plavání, lyžování… téměř všem druhům sportu.

Sponzoring: Základní finanční podpora na dojíždění na tréninky, soustředění a regeneraci. Dále podpora pro trénink akrobatického lyžování.

Nabídka sponzorům: Prezentace na oblečení, soupravách, dresu (určitá velikost). Účast na firemních akcích (a akcích pořádaných sponzorem). Prezentace loga a jména v tisku, médiích a na vlastních webových stránkách. Užívání sponzorských produktů.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Martin Pek

Skateboarding

Jana Slívová

Fitness

JKRacing

Závody do vrchu

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete

https://occmakeup.com/ http://slot-gacor.nysenate.gov/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ Megasloto https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ http://slot-gacor.accounts.fcbarcelona.com/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://restorecal.org/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/