Aneta Bubelová

Biografie

Dobrý den,
jsem 24-letá holka z východních Čech z obce Červená Voda, okr. Ústí n. Orlicí. Věnuji se již 6 let jezdeckému sportu, jezdím za jezdecký klub Červená Voda. Od roku 2018 vlastním licenci, která mi umožňuje startovat na oficiálních závodech v České Republice tak i v zahraničí. Již 4. rokem se věnujeme vytrvalostnímu sportu (endurance). Původně jsme jezdili pouze hobby závody, ve kterých jsme se v roce 2017 umístili v žebříčku na 10. místě ze 153 koní. Nyní jezdíme pouze licentované závody a snažíme se o co nejlepší výsledky.
Najít sponzora určitě nebude jednoduché, ale věřím, že pokud se nějaký najde, tak mu budeme dělat hezkou reprezentaci na vytrvalostních závodech. Ze sponzorské částky bych zaplatila např. startovné a co se týče koně, tak by mi to pomohlo v zaplacení přepravy, veterináře, kováře a další jiné věci do závodů.
Jezdectví je ovšem finančně náročný sport, proto hledám sponzora, který by nám pomohl dále se rozvíjet. Sponzorovi nabízíme prezentaci na všech závodech, je možnost nechat udělat trička, podsedlové dečky a dalších jiných věcí s logem či jménem sponzora.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Martin Škrýba

Kulturistika

Marcel Kolka

Fotbal, futsal

Petra Zezulková

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete