Adam Salfický

Biografie

Dobrý den , jmenuji se Adam Salfický. Narodil jsem se v Pardubicích roku 1997. Sport mě doprovází již od mých dětských let a jelikož i můj otec byl profesionální sportovec, mám ke sportovní činnosti opravdu blízko. Sportu se věnuji i po teoretické stránce, a proto jsem letos úspěšně dokončil studium na sportovním gymnáziu v Pardubicích, a dále nastupuji na Fakultu tělesné výchovy Univerzity Karlovi.
Americký fotbal hraji již pátým rokem. Mám za sebou 3 juniorské a 2 seniorské sezony. Za svou kariéru jsem jako kapitán dovedl svůj tým 2x do finále nejvyšší juniorské ligy, jednou pro stříbro a jednou pro nejcennější kov. Díky svým výkonům jsem byl nominován na juniora roku ligy, toto ocenění mi však uniklo. Nicméně jsem získal jiné ocenění a tom MVP za nejlepšího juniorského obránce týmu pro rok 2016. Dále se mi také povedlo probojovat až do finální sestavy národního týmu, ovšem z finančních důvodů jsem se nakonec neúčastnil mezinárodního turnaje v Anglii. Mým nynějším úspěchem je to, že jsem se dokázal dostat na týdenní tréninkový kemp do USA, kde jsem trénoval na nejlepších univerzitách.
Mým cílem není zisk sponzoringu co se týče mediální podpory a zviditelnění ale spíše finanční a materiální podpora díky, které bych mohl posunout své výkony na další úroven.
Děkuji za jakýkoliv projevený zájem a podporu.

Napsali o mně

Východočeská televize

Archiv vysílání Východočeské televize V1

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Zuzana Fejtová

Běh, crossfit, fitness, kettlebell, obstacle-course-race, trx

Vojtěch Faltus

Motocross

Dominika Drozdíková

Sjezdové lyžování

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete