Motivace pro každé ráno

15. 11. 2014

Motivace není nikdy dost, a to ať už ve sportu, v osobním životě, či v podnikání. Motivace je hnacím motorem našeho talentu a osobního rozvoje. Díky motivaci dosahujeme lepších výkonů, posouváme své možnosti a plníme si své sny. Motivace je přesně to, co potřebujeme každý den k tomu, abychom byli lepšími v tom co právě děláme.

Každý z nás je výjimečný, naprosto unikátní a proto každému vyhovuje naprosto odlišný typ motivace. Záleží na každém jednotlivci zvlášť, jakou motivaci si zvolí (na co slyší), jak si uspořádá vlastní priority, a jak rychle dosáhne cíle. Záleží na každém jednotlivci zvlášť, jak rychle si splní své sny. Ne nadarmo se říká, že „každý je strůjcem svého štěstí“. Pouze vy sami rozhodujete o tom, zda budete úspěšní, či nikoliv. Pouze vy sami můžete ovlivnit chod každodenních činností ve svém životě. Vše je jen v hlavě a v tom, jak smýšlíme.

Jste-li vyčerpaní, dopřejte si dovolenou, odpočinek, relax.  Načerpejte nové síly v jiném prostředí a uspořádejte si své životní priority. Nastavte si dosažitelné a reálně splnitelné cíle, najděte si motivaci, a s čistou hlavou se znovu vraťte na vaši cestu, která povede k vaší plné spokojenosti.

- Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

SK TTC Františkovy Lázně z.s.

Stolní tenis

Jan Kváš

Atletika, beh, beh-na-lyzich, kolobeh, triatlon

Martina Long

Fitness, kondicni-posilovani, kulturistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete