Motivace pro každé ráno

15. 11. 2014

Motivace není nikdy dost, a to ať už ve sportu, v osobním životě, či v podnikání. Motivace je hnacím motorem našeho talentu a osobního rozvoje. Díky motivaci dosahujeme lepších výkonů, posouváme své možnosti a plníme si své sny. Motivace je přesně to, co potřebujeme každý den k tomu, abychom byli lepšími v tom co právě děláme.

Každý z nás je výjimečný, naprosto unikátní a proto každému vyhovuje naprosto odlišný typ motivace. Záleží na každém jednotlivci zvlášť, jakou motivaci si zvolí (na co slyší), jak si uspořádá vlastní priority, a jak rychle dosáhne cíle. Záleží na každém jednotlivci zvlášť, jak rychle si splní své sny. Ne nadarmo se říká, že „každý je strůjcem svého štěstí“. Pouze vy sami rozhodujete o tom, zda budete úspěšní, či nikoliv. Pouze vy sami můžete ovlivnit chod každodenních činností ve svém životě. Vše je jen v hlavě a v tom, jak smýšlíme.

Jste-li vyčerpaní, dopřejte si dovolenou, odpočinek, relax.  Načerpejte nové síly v jiném prostředí a uspořádejte si své životní priority. Nastavte si dosažitelné a reálně splnitelné cíle, najděte si motivaci, a s čistou hlavou se znovu vraťte na vaši cestu, která povede k vaší plné spokojenosti.

- Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Galopptraining-Hlavaty

Jezdectví

Veronika Sohrabi

Atletika, fitness, kulturistika

Markéta Strouhalova

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete