https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://demokipiv2.perpusnas.go.id/slot-gacor/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88
Dobře hustá MOGUL show! | Czech Sport Guru Dobře hustá MOGUL show! | Czech Sport Guru

Dobře hustá MOGUL show!

27. 5. 2014

V sobotu 24. května si na parádní oslavu 125. výročí založení Parama sice zasedlo počasí, ale ani blesky, ani kroupy nemohly dobře hustou akci spoustě lidí pokazit. A tak se soutěžilo s RC modely, tleskalo trialovému mágovi Vlastovi Kabeláčovi Čiháčkovi, jezdilo na trenažérech a svou porci obdivu si zasloužily supersportovní speciály. A kdo přijel svým autem, mohl si ho nechat zdarma zkontrolovat.

Czech Sport Guru

U příležitosti 125. výročí založení rafinerie Paramo vyrostl v sobotu 24.5. v Pardubicích na parkovišti u Baumarktu areál, kde návštěvníci na několika stanovištích nalezli spoustu zábavy a vyžití. Profesionálové z Parama radili s volbou správného oleje Mogul, autodrom Sosnová nabídl možnost zajezdit si na WRC trenažéru. Partneři z řad autorizovaných autoservisů, AUTO IN a AUTOCENTRUM BARTH nabízeli zdarma prohlídku vozu a testovací jízdy s vozy Volkswagen, Nisan Quasquai a Ford Connect. Představil se supersportovní speciál Audi R8 a také vůz Opel Astra uzpůsobený pro ukázky EASYDRIFTU společnosti Showcars. Veliký potlesk si zasloužil trialista Vlasta Kabeláč Čiháček, který všechny nadchnul svými neuvěřitelnými kousky.

Czech Sport Guru

Na stanovišti s RC modely se závodilo o ceny, které věnovalo Paramo: vouchery na Kurz bezpečné jízdy v Autodromu Sosnová, dárkové balení olejů Mogul 4+1, nebo praktický balíček Mogul Home. Vyhrát bylo možné na místě nebo v průběžném hodnocení, jehož výsledky jsou zveřejněny na facebookovém profilu Mogul.Dobřehustý. MOGUL show se navzdory vrtošivému počasí skutečně vydařila. Nikdo neodcházel s prázdnou, děti si užily drobné dárky a jejich rodiče získali magnetku Paramo z limitované edice vyrobené speciálně ke 125. výročí založení pardubické rafinerie.

Zdroj: dobrehusty.cz

Komentáře

Sportovci

Kristýna Vítková

Motocross

Tomáš Rigo

Skateboarding, wakeboarding

Petra Křížková

Tenis, wheelchair-tennis

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete

https://occmakeup.com/ http://slot-gacor.nysenate.gov/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ Megasloto https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ http://slot-gacor.accounts.fcbarcelona.com/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://restorecal.org/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/