Dobře hustá MOGUL show!

27. 5. 2014

V sobotu 24. května si na parádní oslavu 125. výročí založení Parama sice zasedlo počasí, ale ani blesky, ani kroupy nemohly dobře hustou akci spoustě lidí pokazit. A tak se soutěžilo s RC modely, tleskalo trialovému mágovi Vlastovi Kabeláčovi Čiháčkovi, jezdilo na trenažérech a svou porci obdivu si zasloužily supersportovní speciály. A kdo přijel svým autem, mohl si ho nechat zdarma zkontrolovat.

Czech Sport Guru

U příležitosti 125. výročí založení rafinerie Paramo vyrostl v sobotu 24.5. v Pardubicích na parkovišti u Baumarktu areál, kde návštěvníci na několika stanovištích nalezli spoustu zábavy a vyžití. Profesionálové z Parama radili s volbou správného oleje Mogul, autodrom Sosnová nabídl možnost zajezdit si na WRC trenažéru. Partneři z řad autorizovaných autoservisů, AUTO IN a AUTOCENTRUM BARTH nabízeli zdarma prohlídku vozu a testovací jízdy s vozy Volkswagen, Nisan Quasquai a Ford Connect. Představil se supersportovní speciál Audi R8 a také vůz Opel Astra uzpůsobený pro ukázky EASYDRIFTU společnosti Showcars. Veliký potlesk si zasloužil trialista Vlasta Kabeláč Čiháček, který všechny nadchnul svými neuvěřitelnými kousky.

Czech Sport Guru

Na stanovišti s RC modely se závodilo o ceny, které věnovalo Paramo: vouchery na Kurz bezpečné jízdy v Autodromu Sosnová, dárkové balení olejů Mogul 4+1, nebo praktický balíček Mogul Home. Vyhrát bylo možné na místě nebo v průběžném hodnocení, jehož výsledky jsou zveřejněny na facebookovém profilu Mogul.Dobřehustý. MOGUL show se navzdory vrtošivému počasí skutečně vydařila. Nikdo neodcházel s prázdnou, děti si užily drobné dárky a jejich rodiče získali magnetku Paramo z limitované edice vyrobené speciálně ke 125. výročí založení pardubické rafinerie.

Zdroj: dobrehusty.cz

Komentáře

Sportovci

Tereza Cvingerová

Bojové sporty, k-1, kickbox

Barbora Synčáková

Alpské lyžování, cyklistika

Dominika Lekešová

Rychlostní kanoistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete