Zdenek Piekarz

Biografie

Pokud má někdo chuť prožít rozmanitý život, je to fajn. Nechci se nechat semlít dnešním uspěchaným tempem, ale cíleně pracuji na věcech, které mají pro mne smysl.
Mám rodinu, jsem zaměstnaný a při zaměstnání studuji. Volný čas věnuji rodině a cvičení. A právě o posilování se chci zmínit. Čekat na to, až o mně někdo napíše, může vyjít jako liché, zkusím tedy o sobě napsat sám.
Je mi 24 let, cvičení se věnuji intenzivně 8 let cca od 16 let. Dosáhl jsem již jistých úspěchů v roce 2019 na soutěžích v kategorii Mensphysique. Na Českých soutěžích dvakrát 2. místo a na Mezinárodní soutěži 6. místo. Zrovna teď se připravuji na Mistrovské soutěže ČR plus na Pohárové soutěže ČR a jako největší soutěž bude Mistroství Evropy 2020.
Chodím cvičit do Fitness Relax v Podbořanech k majiteli Milanovi Salátovi. Je to moje domácí fitko, můžete se přijít podívat a rád Vám poradím. Vůbec bych se nezlobil, kdyby v Podbořanech udělali větší fitness centrum nebo celkově budovu se zaměřením na Fitness a Zdraví. Na druhou stranu, objíždím fitness centra kolem Podbořanska. Rád si zaposiluji i jinde. Cvičím 5x do týdne. Chodím posilovat s mím otcem Ottou Scherzerem, to on je moje největší podpora a motivace. Kdo mě připravuje na soutěže a se vším mi pomáha je Tomaš Kašpar a Vjačeslav Vinogradov. Oba mají léta praxe a zkušenosti. Mám i své idoly z ČR to je Ondřej Kmošťák a ze zahraničí Jeff Said.
Potvrzuji, že jsem naturální cvičenec to znamená, že nepoužívám žádný doping (zakázané látky).
Veškerá moje cvičební aktivita je založená na přípravné bázi. Věřím, že moje cílevědomost a ctižádostivost mě posunou dál. Pokud by se mi dostávalo větší podpory (jakékoliv) byl bych rád. Zdeněk Piekarz, Podbořany.
č. ú. : 3148815023/0800

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Vojtěch Baloun

Kulturistika

Libor Šindler

Silniční závody motocyklů

Jakub Szmek

Běh, fitness, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race, zavody-do-vrchu

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete