Tereza Truhlářová

Biografie

Čau,
jsem 16 letá holka, která má ráda koně a adrenalin, proto se věnuji všestrannosti, jezdecké disciplíně která poskytuje adrenalinu a zážitků dostatek. Koním se věnuji od roku 2015 a licenci jezdce mám od roku 2016. Studuji na soukromém gymnáziu a bydlím v Praze. Do sportu na vyšší úrovni potřebuji více koní, což ale znamená i větší výdaje, které se za tři koně měsíčně přehoupnou i přes 20 tisíc korun. Chodím na brigádu a pomáhám s financováním rodičům co nejvíce, ale v mých silách není vydělat takové peníze a stíhat u toho studium, samotné koně, přátele a rodinu.
Na svém kontě mám několik úspěchů, letos jsem byla zařezena do Sportovního centra mládeže které formou jezdeckých soustředění pomáhá nadějným sportovcům se zlepšovat.
Ráda se věnuji i sjezdovému lyžování, ale finanční náročnost jezdectví mi nedovoluje věnovat se v zimě lyžování naplno k jezdecví.
Jsem vděčná za jakýkoliv příspěvek, protože vím sama, jak je těžké peníze vydělat.

Napsali o mně

Benjamin Cup pony 2016

V roce 2016 proběhl již 3. ročník pohárové soutěže Benjamin Cup Pony ve všestrannosti. Pět kol proběhlo v Borové, Lošticích, Humpolci, Brně a v Přestěnicích. Komise pro rozvoj pony sportu ČJF nyní publikovala celkové výsledky pohárového žebříčku...

Military v Přeštěnici dnes vyvrcholilo terénním crossem

MILEVSKO - Jezdecký klub Bártův dvůr pořádal včera a dnes takzvané military jezdecké závody. Neboli soutěž jezdecké všestrannosti, kdy v…

Malý pohár všestrannosti 2017 zná jména vítězů

Na webu České jezdecké federace byly zveřejněny žebříčky Malého poháru všestrannosti za rok 2017. Jeho cílem je podpora motivace začínajících jezdců v soutěžích ve všestrannosti a zvýšení počtu dvojic v této disciplíně. Komu se letos nejvíce dařilo?

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Kateřina Křenková

Cross country rally, ctyrkolky, quad

Filip Zajac

Enduro

Bohuslav Chmelař

Stunt riding

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete