SSK VÍTKOVICE DEAF

Biografie

SSK Vítkovice je futsalový tým neslyšících v České republice. Klub vznikl v roce 2010, ale futsal tu fungoval již od roku 1946. Když do našeho týmu přestoupil hráč ze Slovenska, povzbudil nás, abychom cestovali na turnaje do zahraničí. Jako tým chodíme trénovat jen jednou týdně do malé tělocvičny. Chtěli bychom trénovat alespoň dvakrát, ale bohužel nemáme dost finančních prostředků. Rádi bychom trénovali v hale, abychom se mohli připravovat na sto procent.
Turnaje máme vždy v sezoně od září až do konce jara. Necestujeme jen v rámci ČR, ale také do zahraničí, např. na Slovensko, do Rakouska, do Chorvatska. Různé mezinárodní soutěže se konají také v dalších státech. Tam si ale bohužel nemůžeme dovolit cestovat, kvůli vysokým nákladům na cestovné a startovné. Vždy se dohodneme, jestli pojedeme nebo ne. Pokud se ale turnaj koná na našem území, zúčastníme se vždy. Také se snažíme sbírat poháry, putovní poháry nebo nějaká ocenění pro nejlepšího hráče, brankáře a střelce.
V roce 2014 se konal první ročník DCL FUTSAL (DEAF CHAMPION LEAGUE – NESLYŠÍCÍ LIGA MISTRŮ). Tohoto turnaje se musí zúčastnit každý klub, který vyhrál ligu. My jsme se poprvé zúčastnili v Turíně, díky financím od klubu, který uhradil náklady na cestovné, ubytování a startovné. Až teď klub je ochoten podpořit náš tým. První a druhé ročníků Ligy Mistrů jsme měli málo hráčů a neměli jsme možnost přibrat nové hráče. Třetí ročníku ve Španělsku Ayamonte jsme ale vybrali pět kvalitních hráčů a povedlo se nám obsadit sedmé místo, ale ostatní klubů byli kvalitní než v roce 2014 a 2015. Zúčastnili jsme se pátého ročníku v roce 1018 v Madridu (Alcalá de Henares) a skončili jsme na 9. místě.
Úspěchy SSK Vítkovice pro Ligu Mistrů:
2014 – Turín (Itálie), 7. místo z 16 týmů
2015 – Graz (Rakousko), 8. místo z 23 týmů
2016 – Ayamonte (Španělsko), 7. místo z 24 týmů
2018 – Alcalá de Henares (Španělsko), 9. místo z 20 týmů
Úspěchy SSK Vítkovice pro MČR ve futsale:
2013 – Praha, 1. místo z 3 týmů
2014 – Praha, 1. místo z 7 týmů
2015 – Ostrava, 1. místo z 6 týmů
2016 – Praha, 1. místo z 6 týmů
2017 – České Budějovice, 1. místo z 5 týmů
2018 – Praha, 3. místo z 7 týmů
2019 – Hradec Králové, 1. místo z 7 týmů
V březnu 2019 se v Hradci Králové konalo Mistrovství České republiky ve futsale. Celkem se účastnilo 7 družstev. Tým SSK Vítkovice obsadil 1. místo. Rádi bychom se účastnili i 7. ročníku Ligy Mistrů v Itálii ve městě Vigevano v termínu 20.-25.ledna 2020.
Proto bychom potřebovali pro náš tým finanční podporu na úhradu nákladů na futsalové vybavení – např. dresy, soupravy, míče a trénink.
Věříme, že díky podpoře na nákup nového vybavení máme šanci uspět a chceme dokázat, že to s míčem umíme. Budeme vděčni za každou finanční podporu, které nám pomůže překonat finanční tíseň.
Děkuji za každou pomoc.
Jakub Bajer
vedoucí oddíl futsalu SSK Vítkovice

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Stanislav Pulda

Fotbal

Petr Kohlbeck

Silniční cyklistika

Jakub Mencl

Motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete