Samuel Odlas

Biografie

Dobrý den, jmenuji se Samuel a od svých třech let jsem začal pokukovat po motorkách. Ve čtyřech letech jsem si sedl na elektrickou čtyřkolku, ale jakmile jsem na výstavě viděl kluky z Trial Team Beroun při předváděcí akci na motorkách, ve chvíli prosil rodiče, jestli bych mohl mototrial zkusit. A tak jsem na jaře 2017 poprvé zkusil trialovou motorku. Začátky byly těžší, táta toho hodně se mnou naběhal :-) Ale rok se s rokem sešel a nyní nejenže na motorce jezdím sám, ale zvládnu i nějaké překážky a trénink od tréninku jsem jistější a hlavně si to užívám. V současné chvíli jsem členem Trial Team Motymo a zatím jezdím právě hlavně trénovat a na soustředění. Mám za sebou první „veřejné vystoupení“ a to s týmem, kdy jsme předváděli trial na výstavě Motocykl 2018.
Během roku 2018 jsem se zúčastnil již jednoho soustředění mládeže, které pořádá Český Trial a na další se chystám, a rád bych si zkusil také alespoň jeden závod, ale to až na podzim.
Vše směřuji k tomu, abych sezónu 2019 mohl absolvovat již v závodním režimu, v barvách Trial Teamu Motymo.
Jelikož jsem velmi neposedný kluk, tak mi rodiče dovolili začít chodit ještě na, dnes moderní, Parkour. Na jeho tréninky docházím od ledna 2018, a i tento sport mě hodně baví.
Já i rodiče si myslíme, že Parkour mé trénování Mototrialu skvěle doplňuje, protože pro trial potřebuji posílit, což na parkouru děláme, a navíc se tady učíme taky správně padat a to se mi hodí na motorkách při každé jízdě, která se ne úplně povede.
Jsem zkrátka takový živel a pokud zrovna netrénuji na motorce nebo na parkouru, jezdím také na kole, na kterém zkouším různé triky a tím dovádím mé rodiče trochu k šílenství :-).
V případě Vašeho zájmu můžete kontaktovat taťku na mail jakub.odlas@seznam.cz a on Vám určitě rád odpoví.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jan Kaňůrek

Break dance, fitness, free-run, parkour, snowboarding, street-workout, wakeboarding

Aneta Morysková

Skok o tyči

Jan Neumann

Kendo

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete