Michaela Andrová

Biografie

Jmenuji se Míša Andrová a společně s mými třemi border colliemi se věnuji dogfrisbee.
Dogfrisbee je akční sport, kdy pes chytá ze vzduchu létající disky, které mu hází hráč. S Arnikou, Annakim a Džus se věnuji hlavně freestylu. Jde o sestavu složenou z různých prvků (přeskoky, odrazy od těla, různé techniky hodů atd.) na hudbu.
S Arnikou (dnes je jí 14 let) jsem vyhrála vůbec první Dog Chow Cup 2007 v ČR (seriál závodů, hlavní soutěž v ČR). S Annakim jsme letos vítězství v pohárové soutěži obhájily již počtvrté. Jsme Mistři ČR ve freestylu pro rok 2016 a na zahraničních závodech se umisťujeme pravidelně na předních příčkách. Již čtyřikrát jsme reprezentovaly na Mistrovství světa v USA. Letos jsme na tomto nejprestižnější závodě získaly bronz. Džus je ještě štěně a na závodní kariéru se teprve připravuje.
Už 10. rokem pracuji jako trenér. Vedu workshopy nejen v ČR, ale i po celém světě (Evropa, Asie, USA). To mě baví nejvíc. Ráda předávám nabyté zkušenosti dalším lidem a jejich psům. Děláme i exhibiční vystoupení na různých veřejných akcích.
Nabídka sponzorům a partnerům:
Máme zájem o podporu, která nám usnadní cestování na závody. Ale velmi oceníme i materiální podporu jako jsou nové disky.
Sponzorům a partnerům zaručuji prezentaci na všech závodech v ČR i v zahraničí a na exhibičních vystoupeních. Dále nabízím propagaci značky na oblečení, talířích,…
Budu vděčná za každou spolupráci s Vámi :)

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Dominik Rac

Petr Brož

E-sport

Roman Pixa

Tenis

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete