Martina Zikmundová

Biografie

Jmenuji se Martina Zikmundová a dělám lukostřelbu na profesionální úrovni. K lukostřelbě jsem se dostala náhodou ve svých 15 letech, kdy jsem hrála vrcholově tenis. V tu dobu jsem měla problémy s kolenem a musela jsem na pár měsíců s tenisem přestat, a tak jsem si našla sport, kde jsem koleno nemusela tolik zatěžovat. Hned první rok střílení jsem vyhrála mistrovství ČR žactva a protože mě lukostřelba bavila, tak jsem u ní zůstala. Během dvou let jsem se jako první žena v historii střílející z kladkového luku dostala do české reprezentace. Tehdy pouze do juniorské, ale o rok později, v roce 2018, jsem byla zařazena do reprezentace dospělých. Jako reprezentantka ČR se pravidelně účastním mezinárodních závodů jako jsou např. Evropské poháry, mistrovství Evropy a světa. K mým největším úspěchům patří 10x titul Mistryně ČR, 5x český rekord nebo 3. místo v celkovém hodnocení juniorského Evropského poháru pro rok 2019.

Tento rok mám v plánu účastnit se mistrovství světa i Evropy a světových a evropských pohárů jak v kategorii juniorů, tak dospělých.
Mým snem je medaile z MS nebo ME. A proto hledám sponzora, který by mi pomohl s financováním zahraničních výjezdů a s realizací mého snu.

kontakt: mazikmundova@gmail.com

Napsali o mně

Martina Zikmundová

Martina Zikmundová překonala český rekord

Střelkyně klubu LK ESKA Cheb vytvořila na domácí chebské střelnici nový český rekord v divizi kladkový luk ve věkové kategorii kadetů.

Cheb má další mistryni republiky v lukostřelbě: Město Cheb

Z Plzně přivezla titul mistryně České republiky v terčové lukostřelbě pro rok 2014 Martina Zikmundová z klubu LK ESKA Cheb. Studentka chebského gymnázia ho vybojovala ve starších žákyních v kategorii kladkový luk.

Město ocenilo nejúspěšnější sportovce za rok 2018: Cheb

Mladí lukostřelci reprezentují na Mistrovství světa v terčové lukostřelbě v argentinském Rosariu

Poslední zářijový pátek vyrazila česká lukostřelecká reprezentace na Mistrovství světa do Rosaria, hlavního města argentinské provincie Santa Fe vzdáleného kolem 4 hodin jízdy z Buenos Aires. ...

Martina Zikmundová se stala vicemistryní České republiky

Martina Zikmundová z LK Eska Cheb se stala vicemistryní České republiky v halové lukostřelbě.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Filip Zajac

Enduro

David Hatrik

Fitness, kulturistika

Tomáš Vejmola

Freestyle BMX

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete