Martin Šoltés

Biografie

Vážení,

jmenuji se Martin Šoltés je mi 18 let a studuji třetím rokem na Integrované střední škole automobilní v Brně. Od 5 let jezdím na motorce a v 6 letech jsem si odejel svůj první závod v motokrosu, ale umístění přišlo až v 9 letech v roce 2008 v závodě Šluknovská rokle a to 9. místo.

V roce 2010 jsem se účastnil závodu Offroad maraton Teplice, kde jsem obsadil krásné 3.místo. Dále jsem se zúčastnil Crosscountry závodu v Bílině, kde bylo mé umístění na 1.místě. V roce 2012 motocross Světec na 4.místě.

V roce 2013 jsem se na závodu Crosscountry na Kamýku umístil na 2.místě a v Endurosprintu Bílina na 6.místě.
V roce 2014 jsem odjel celkem 6 závodů a mé umístění 1. místo Kamýk, 2.místo Endurosprint Bílina, 3.místo Loket a Bílina. Další umístění v rozmezí 5. a 9. místo.

V roce 2015 jsem nastoupil to Motoklubu Bílina za přebor C, kde jsem hned 3x obsadil 1.místo a to ve Žďáru, Smolné Peci a Bělé pod Bezdězem. 2.místo v Trstěnicích
a 3. místo v Bílině. Za tento rok jsem se v přeboru C umístil na celkovém 2.místě.

V letošním roce jsem jezdil v přeboru B a mimo 3 závodů, kde jsem dojel na 2 .a 3. místě jsem vždy stál na vítězném 1.místě jak v Bílině, Liblíně, Ve Vysoké Peci nebo ve Mšeně a ve své kategorii jsem i toto 1.místo obhájil za celou sezónu.

Ten to rok jsem jel Mistrovství České republiky v Enduru. Celý rok se mi lepila smůla na paty. Měl jsem problémy s technikou ale i přes problémy jsem se snažil pořád nějak ten závod do jed a držet se kluků co tuhle soutěž jezdí už dlouho. Hlavním problémem byly peníze . Když se něco pokazilo tak se rodiče snažily to rychle opravit ale tenhle rok se toho kazilo opravdu hodně a proto jsem se už posledních dvou závodů v tomhle roce nezúčastnil a proto píšu tuhle žádost o sponzoring.

Chtěl bych příští rok zase závodit ale to záleží na tom jestli seženu nějaké finance. Rád bych příští rok jel znovu Mistrovství České republiky v enduru ale také bych se rád zúčastnil Mistrovství Evropy v enduru .Můj sen je také jednou si odjet závod Dakar a hlavně Mistrovství světa

Žádám Vás tímto o sponzoring v jakékoliv podobě a za Vaší podporu předem mnohokrát děkuji. Za Vaší ochotu a podporu mé osoby bude prezentace Vaší značky a moje účast na Vašich akcích.

S pozdravem a přáním hezkého dne Martin Šoltés 

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Gabriel Kima

Fotbal, free-run, parkour

Tomáš Pařízek

Hokej

Lukáš Krýsl

Atletika, beh

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete