Jakub Juřík

Biografie

Je mi 27 let. Lyžuji rekreačně spoustu let a vždy bylo mým snem být lyžařským závodníkem. Navzdory tomu, že pocházím z nížiny a všude kolem jsou jen jihomoravské vinice, se mi tento sen posledních pár let daří plnit. A to hlavně díky lyžařským závodům pro amatéry S Čt Sport na vrchol vysílaný každou zimu na Čt sport. V roce 2013 jsem poprvé startoval na těchto závodech, ale na postup mezi nejlepší to ještě nebylo. Časem se přidávaly konečně i nějaké tréninky mezi branami. Postoupit přes kvalifikaci se mi povedlo v roce 2015, kdy jsem se nakonec stal i celkovým vítězem páté série S Čt Sport na vrchol a v podstatě se tak stal nejlepším amatérským závodníkem v ČR. Výhry v této soutěži byly velmi štědré a dostal jsem možnost být součástí českého reprezentačního týmu na reprezentačním soustředění mužů a také jsem se zúčastnil s reprezentačním týmem závodu světového poháru v Soeldenu 2016.
Během dvou let jsem měl možnost se setkat s téměř všemi předními lyžaři a trenéry alpského lyžování v ČR.
V letech 2016-2018 jsem se zúčastňoval mnoha neprofesionálních závodů a téměř vždy pro mě dopadly vítězně.
V roce 2018 jsem po pár letech dostal možnost se znovu zúčastnit závodů S Čt Sport na vrchol.
I tentokrát se mi povedlo vyhrát celou sérii 2018 a stal jsem se tak prvním lyžařem, kterému se tuto soutěž povedlo vyhrát dvakrát.
Na amatérské úrovni už nemám, co bych překonával a tak jsem se rozhodl, že od sezóny 18/19 budu závodit v mé nejoblíbenější disciplíně – ve skicrossu kategorie FIS.
Plány na sezónu 18/19 jsou zúčastnit se všech závodů Českého poháru FIS ve Skicrossu a co se týče alpských disciplín, tak bych chtěl objíždět závody Ski Masters v ČR a SR, kategorie OPEN do 30 let.
Abych dosáhl dobrých výsledků i mezi FIS závodníky, tak už nepostačí jen talent, ale bude k tomu potřeba spousta kvalitního vybavení a také trénování.
Nespokojím se s tím mít jen průměrné výsledky, jen kvalitní vybavení a tréninky mě posunou dál! Třeba i za hranice ČR (SR) – a to je důvod proč hledám sponzory.
Jsem aktivní na Facebooku a Instagramu. Mezi amatérskými závodníky jsem známou osobou.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jakub Szmek

Běh, fitness, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race, zavody-do-vrchu

Jaroslav Blažek

Běh, cyklistika, silnicni-cyklistika, triatlon

Jan Henc

Hokej

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete