Honza Weber

Biografie

Footbag Freestyle od roku 2001, Freestyle fotbal od roku 2010
Největší úspěchy: 7x mistr světa, 5x mistr Evropy, 7x mistr ČR
Footbag (hakisak) – Od roku 2002 účast na více než 200 profesionálních footbagových závodech a více než 2500 footbagových vystoupení včetně semifinále v české televizní talentové soutěži.
Freestyle fotbal – pořádání historicky prvních mistrovství Evropy (2010) a mistrovství světa (2011, 2012), které se v tomto moderním sportu konalo. Na MS 2011 a 2012 umístění v kategorii Big3 (trojkombinace triků) vždy na 5. místě. Na MČR 2012 vítězství v kategorii Big3, v roce 2013 vítězství v Českém freestyle fotbalovém poháru.
V rámci rozvoje Footbagu, Freestyle fotbalu a dalších freestylových sportů uspořádání v roce 2012 spolu se skupinou Freestyle Union projekt „Freestyle in the neighbourhood“ – odpolední freestylové workshopy po veřejnost na Praze 4 a 12 spolupořádané z grantových projektů EU programu „Mládež v akci“. V roce 2013 byl další ročník projektu rozšířen o workshopy na Praze 5 a spolupráci s kulturními centry a pražským DDM, ve kterých probíhá i výuka Freestylu.
Držitel více než dvaceti českých a světových rekordů. V roce 2014 tváří podzimní kampaně s názvem TIKI-TAKA sportovní značky Cruyff Classics, pojmenované podle legendárního holandského fotbalisty Johana Cruyffa. V roce 2015 účinkování v reklamě Nissan „Truckerball“ k zápasům Ligy mistrů UEFA.
Triky s nejrůznějšími předměty jako jsou mobilní telefon, golfový míček, pomeranč, či bonbóny, jsou k vidění i v dalších reklamních spotech a kampaních.

Napsali o mně

Stream.cz - Slavní neznámí

Dokumentární pořad Pavla zuny na Stream.cz

Podnikatel.cz - Živí ho footbag. Nahlédněte do byznysu netradičního sportovce

Přinášíme příběh sportovce, který svou netradiční disciplínu proměnil v profesi. Musí se ohánět víc než profesionální fotbalista nebo hokejista, ale jde to.

Pražský deník - Mistr světa Jan Weber trénoval zpočátku ve fotbalové bráně

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ - Na slavnostním vyhlášení ankety Sportovec Mladoboleslavska 2013 na sebe strhl velkou dávku pozornosti několikanásobný mistr světa ve footbagu, neboli hakysaku, a freestyle fotbalu Jan Weber. A to nejen fenomenální ukázkou svých schopností, ale také ošklivým zraněním.

iSport.cz - šestinásobný mistr světa s míčky

Přečtěte si unikátní rozhovor s naším několikanásobným mistrem světa ve footbagu. Kolik titulů během své kariéry ještě přidá?

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Veronika Hrubá

Jezdectví

David Mach

Plachtění

Martin Hotový

Freestyle BMX

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete