Adriana Minaříková a Maxim Tsepelev

Biografie

Jmenujeme se Adriana a Max a je nám 14 let. Jsme juniorský taneční pár a věnujeme se sportovnímu tanci, který v sobě pojí dvě dosti odlišné disciplíny – tanec standardní a latinskoamerický. Reprezentujeme Taneční klub Olymp Olomouc a hledáme touto cestou sponzora, který by nás rád podpořil v naší touze zdokonalovat se.
I když společně tančíme poměrně krátce, jen rok, oba se věnujeme tomuto sportu už od ranného dětství. Postupně jsme se tak z nejnižší třídy E vypracovali do třídy pro náš věk nejvyšší (ve standardu i v latině máme třídu B). V prvním roce společného tancování jsme se dopracovali až k účasti na Mistrovství republiky ve Standardních tancích a následně i Mistrovství republiky v deseti tancích.
Proto, abychom mohli vyhrávat a být stále lepší, poctivě denně trénujeme i několik hodin, individuálně pracujeme s vyhlášenými trenéry, jezdíme na postupové i mezinárodní soutěže a sbíráme cenné zkušenosti a body, které nás posouvají dál. To vše vyžaduje nejen naši disciplínu a píli, ale také poměrně hodně financí, které pokrývají trenérské hodiny, klubové příspěvky, cestovní náklady, startovné a v neposlední řadě i často velmi nákladné oblečení na soutěže a obuv.
Svému mecenáši bychom byli velmi vděčni, že nám umožní ještě více růst a dosáhnout našeho snu o finále Mistrovství republiky v dalších letech a snažili bychom se ho co nejdůstojněji reprezentovat.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Natálie Poloczková

Aerobic, beh, beh-na-lyzich, crossfit, cyklistika, fitness-aerobic, horolezectvi, kolobeh, lyzovani, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, street-workout

Ondřej Duda

Běh, fitness, florball, squash

HRB Královské Poříčí, o.s.

Futsal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete